3.1.13

Essence Koleksiyon

Gün geliyorki markaların koleksiyon ürünleri bir türlü bitmiyor efendim (: Ülkemize gelişi daha taze olan essence markası ardı arkası kesilmeyen koleksiyon ürünleriyle kendini hep güncel tutmayı başarıyor.Ana haber girişi gibi oldu farkındayım 3 farklı koleksiyonla gelen essence 2013'e damgasını vuracak gibi gözüküyor.Ülkemize ne zaman gelir ? hatta gelir mi bilinmez? ki ben geleceğine inanıyorum şimdiden listemi hazırladım bile.Bakın bakalım beğenicek misiniz yeni essence cicilerini (:

HOME SWEET HOME
VINTAGE DISTRICT
SNOW JAM
Yurt dışında satışa sunuldular fakat ülkemize daha gelemedi bu bıdıklar.Vintage ve home sweet home'u ısrarla bekliyorum çok meraktayım ocak-şubat 2013 gibi geleceği söylentileri var.Şuanki devam eden çekilişimden hemen sonra birtane daha yapmayı düşünüyordum sanırım buldum ne yapacağımı, süpriz olsun (: El kremleri,dudak dolgunaştırıcılar,törpüler,farklı tırnak stickerları ve daha birçoğu bu koleksiyonlarda mevcut eğer gelirse bizde deneme şansı buluruz.Buara birşey almayın koleksiyonlar kapıda kızlar (: Sizin beğendikleriniz neler ?? hadi listenizi yapın (: 

3 yorum:

 1. Bu güzelim koleksiyonların Türkiyeye gelceğinden hiç umudum yok :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En az bir tanesi bile olsa gelmesi şart diye düşünüyorum.Çünkü geldiği günden beri ciddi bir kitleye sahip oldu essence ülkemizde.Bunun hakkınıda vermeliler bence (:

   Sil
 2. Umarım umduğumuz gibi olur da dediğin gibi bir tanesi olsa bile gelir :)

  YanıtlaSil