10.1.13

Kış Aksesuarları 1.Snood

Selamlar,bugünden itibaren önümüzdeki hafta perşembe'ye kadar ,yani bir hafta boyunca hergün 1 kışlık aksesuar postu hazırlayacağım.Havaların ısınacağı yok ,havalar bize uymuyorsa bari biz onlara uyalım dedim. (: Günün postu snood'lar yani boyunluklar hakkında olacak.Atkıların değişik formlarda kullanımları hem bizi sıkmıyor hemde kullanım şekillerini gönlümüzce geliştirerek daha eğlenceli hale geliyor.Bakalım günümüz modasında snood'lar nasıl yer almış.Resimlerde de gördüğünüz gibi açık renk, koyu renk, pastel tonlar,büyük ,küçük,geniş,dar her şekilde kullanılabilen çok işlevli aksesurlar snood'lar.Çok pahalı ürünler değil fakat herkesin kafasında hayal ettiği bir model bir renk vardır,muhtemelen onu bulamazsınız.O yüzden 2 3 liraya bir yün birde şiş alın hem çok daha ucuza getirmiş olursunuz hemde dilediğiniz desende,kalınlıkta,renkte birsürü boyunluğunuz olur.Oturup örmeye başlasanız 2-2.5 satte bir taneye çok rahat örebilirsiniz, eğer biliyorsanız örmeyi.Örmeyi bilmiyorsanızda annenizden veya yakınlarınızdan rica edebilirsiniz hem çok basit hem keyifli.Ben her kış anneme 2 3 tane ördürürüm mutlaka sezon renklerinden, beğendiğim yünlerden,farklı farklı kullanırım.

Blake Lively

Rihanna

Gördüğünüz gibi ünlülerde bu moda'nın sıkı takipçisi.Hadi şişlerinizi,yünlerinizi alın internetten bir model beğenin ve başlayın örmeye kış bitmeden sıcacık kullanırsınız (: Peki aranızda bu aksesuarları kullananınız var mı?

4 yorum:

 1. Şu mavi boyunluğa bayıldııım!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende hepsine ayrı ayrı bayılıyorum tatlım inan ama örmesi çok kolay örneklerine burdan bile bakabilirsin 2 saatte biter (:

   Sil
 2. bendede bir çok rengi mevcut annem sağolsun. :) herkes kullanmalı bence!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne kadar şanslısın hemen yeni renklerini ördürmek lazım (:

   Sil