19.1.13

The Balm Meet Matt(e) Nude Paleti

Günaydın kızlar, ben daha the balm meet matte paletini alamamışken ,amerikada paletin nude versiyonu çıktı.Ama telaşlanılacak bir durum yok yaptığım küçük bir araştırma sonucu paletin diğer paletteki renklerle çok benzer ve yine içerisinde, aynı meet matte'te olduğu gibi 9 far var.Fakat farların gramajları daha büyük yani hala meet matte'i almayanlar aceleye mahal yok eğer buralara yolu düşerse büyük versiyonuna bir bakın derim.Muhtemelen ülkemize gelirse 60tl'den satışa sunulacak eğer öyle olursa %50 indirim vurgunundan, meet matte yerine daha büyük gramajlı matte nude olanını 30tl'ye alabilirsiniz.Ayrıca ikiside mat renkler içeren günlük makyaja çok uygun paletler ,boşuna heyecanlanmışım bir süre daha sakince uzanabilirim ,farlar bana yasak artık almamam lazım :( Heyecanla the balm'ın ülkemize cilt bakımı ürünlerini getirmesini bekleyeceğim.Pek yeşil ışık yok ama ümit fakirin ekmeği ;) Sevgiler,öpücükler,kucaklamalar hoşçakalın.


Meet Matt(e)


Meet Matt(e) Nude
*Ayrıca Balm nedense sitesinde renkleri daha iğrenç ve daha alakasız göstermeyi seviyor.Renklere aldanmayın orjinalleri çok daha güzel gidip kendiniz mıncıklayın.


6 yorum:

 1. bend ealamamıştım meet matte yi :) dediğin gibi bak daha iyi oldu :) gramajı fazla olanı kaparız bizde :) tabi gelirseee :))canım bide şu kelime doğrulamayı kaldırsan olur mu? pek sinir oluyorum da ben buna :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. inşallah gelirde kaparız canım (: tamamdır bakıyorum hemen ayarlara (:

   Sil
 2. Pek far kullanmam ama The Balm'ın tüm ürünleri beni çok heyecanlandırıyor,hemen internetten yeni paletin swatchlarına bakıyorum,bu arada ben The Balm'ın bazı cilt bakım ürünleri burada var diye biliyorum ama emin değilim:/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende yakından takip ediyorum balm'ı,hadi ya makyaj temizleyicisi falan varda diğerlerinden haberim yoktu bir bakarım canım (:

   Sil
 3. Merakla bekliyorummmm!

  YanıtlaSil