25.2.13

Milyon Dolarlık Bebekler

Dün gece herkesin bildiği gibi 85. Oscar Ödül törenleri vardı.Yılın en çok konuşulan gecelerinden olan ve şaşaalı geçen bu geceden sizler için birkaç makyaj örneği topladım.İnanın en abartı makyaj göze çekilmiş siyah bir göz kalemi bu kadar mı doğal bu kadar mı sade ve şık olunur,ben hepsine teker teker bayıldım.Bizdeki kırmızı ruj, yeşil fa,r pembe allık durumu yok.Ben hepsini çok şık buldum,bakalım siz neye karar vereceksiniz.

Charlize Theron
Oldum olası bu kadına bayılımışımdır,bu kadar kibar,sade ve şık bir duruşu yakalayabilmek gerçekten zordur.Böyle kısa bir saçıda daha iyi taşıyan birini görmedim.

Jennifer Lawrence
Mor ve griyle hafif gölgelendirilmiş göz makyajı, pembe yanak ve dudaklar o kadar doğal durmuş ki olduğundanda genç göstermiş ben bayıldım.

Jessica Chastain
Düşünün gecenin en renkli makyajı bu neredeyse, sadece kırmızı bir ruj, bol kirpik ve rimelle böyle harika bir görüntü elde edilmiş.Dünya'nın çalkalandığı böyle bir gece için ,herkes abarttıkça abartayım diye düşünürken Hollywood'un taş bebekleri en doğru seçimi yapmışlar.Ayrıca bakır saçlarla kırmızı rujun uyumuna bayıldım.

Kerry Washington
Hafif dumanlı gözler ve nude bir ruj kullanılmış, elmacık kemikleri üzerindeki oynamaya bayıldım.

Reese Witherspoon
Bu kadından her ne kadar hazzetmesemde bayıldım bu asil görüntüsüne,herkeste karşılaştığımız nude-pembe rujlar reese'de de kullanılmış ve yine bol rimel bol kirpik.

Salma Hayek
Gecenin en ağır makyajı bu neredeyse, siyah göz kalemi ve dağınık bir görüntü verilmiş dumanlı makyaj.Dudaklar ve yanaklar yine geri planda tutulmuş özellikle ikisinin uyumuna bayıldım.Elbiseside bir harika ama ben boyunlu şeyler giyemediğimden, herhalde giyemezdim (:

Sandra Bullock
Kahverengi gözlerine, yine siyah ve kahverengiyle belirginleştirmek için hat çizilmiş,dudaklar ve yanaklar geri planda tutulmuş.Ben bayılıyorum bu kadına ve filmlerine,her zaman sade ve şık olması harika asla abartıya kaçmıyor.

Jennifer Aniston
Zaten hayatının her döneminde ya bronz kahve göz makyajı yada bol rimel bol kirpik kullanan jennifer'ı her daim sevmişimdir.Aşktan yanada azcık yüzü gelseydi iyiydi (:

Cathrine Zeta Jones
Bu kadınıda pek sevmem ama elbisesi ve makyajıyla dün gece şık bir uyum içerisindeydi.

Nicole Kidman
Yılların eskitemediği bir güzellik daha,bayılırım bu kadının asalet ve şıklığı charlize'de de var işte tabi o biraz daha iri ama (: Seksiliğinin yerini bir anane sevimliliği almış nicole'ün gülüşüne baksanıza yine aynı şekilde pembe ruj ve soğuk tonlu pembe bir allık uygulanmış.Yaşından ötürü göz kapakları düşük olduğundan kaş altı bolca aydınlatılmış ve yine bol rimel.
Paparazzi'niz sherfinka'dan bugünlük bu kadar hepinizi çoookkk öperim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder