11.2.13

Mua Krem Allık İnceleme/Review

Canlarım yazamıyorum kaç gündür çok afedersiniz ama hem bütünlemeler için izmire döndüm o arada birde açıköğretim sınavlarını aradan çıkardım.Burada hergün yağmur var son bir haftadır foto çekemiyorum bu havada kaç kere denedim :( Neyse dönelim konumuza instagram ve twitter takipçilerim bilir diyeceğim o zaman geç kalmayın hadi sizde takip edin (:  Mua'dan bir alışveriş yapmıştım hala yazma fırsatım olmadı bende bir yerden başlayayım dedim.İlk krem allığım çünkü biliyorsunuz yağlı bir cildim var ve bende kalıcı olmayacağını düşündüğümden hiç denemedim.Ama bu allığın rengine vuruldum ve paletleri almışken bunuda atıverdim sepete.
Gelelim özelliklerine buarada şuradaki postumda nasıl isterseniz öyle tanıtayım demiştim ama kimseden ses çıkmadı,bende şimdilik artı - eksi sisteminden devam edeceğim.


ÖZELLİKLER
 • Ürünümüz neredeyse tekli far boyutunda 3.2gr. Taşımak için çok ideal makyaj çantanıza bundan 10 tane bile sığar.Çok az diyeceksiniz ama krem allık için yetiyorda artıyor bile.
 • Paketlemesi benim çok hoşuma gitti kaliteli bir plastikten ve kırılmıyor.
 • Bendeki bittersweet rengi.Çok doğal soğuk tonlu bir pembe.
 • Ne yazıkki içerisinde propylparaben var.
 • Rengini ,açık bir renk olmasına rağmen çok çabuk veriyor.
 • Yurt dışında yaşıyorsanız 1-2 dolara rahatlıkla temin edebilirsiniz.Çok pahalı bir marka değil.

Ben birçok farklı araç gereçle ve parmaklarımla uyguladım sonuç hepsinde güzeldi yani hataya meyil verecek bir renk değil.İstediğiniz kadar kullanın yinede yanlış yapma şansınız yok şahsen benim ilk krem allığımdı.Kalıcılığı dediğim gibi yağlı ciltlerde süper değil ama üzerinden benzer tonlu bir allıkla geçtiğinizde bütün gün allığınız yanağınızda kalıyor dağılma,uçma yapmıyor.Buarada allığınızla dudağınızda bir uyum yakalamak isterseniz ki ben öyle yapıyorum,Lipbalm sürdükten sonra krem allığınızı dudaklarınızada uygulayabilirsiniz.Tek kat parmakla uygulanmış hali.
Ben allığımı gg'den pellini'den aldım,19tl'ye.Her seferinde sorunsuz güvenilir alışveriş yapabildiğim nadir yerlerden.Eğer sizde göz atmak isterseniz gittigdiyordan pellini'nin dükkanına göz atabilirsiniz şuradan.

7 yorum:

 1. Artık paraben olmayan ürün yok ki canım:( ama rengine bayıldımmmmm!! sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Çok tatlı bir rengi var canım güle güle sür sürüştür :)

  YanıtlaSil
 3. Bu çok hoş birşeye benziyor rengine bayıldım, öneri için teşekkürler:).

  YanıtlaSil
 4. Bloğumda küçük bir çekiliş düzenliyorum,Seni de beklerim.
  Makyajkelebeği

  YanıtlaSil