8.2.13

Pudralar Vol2

Elimdeki pudralardan bahsetmeye devam ediyorum,en sevdiğimi sona sakladım bu 2 numara.Yazıları paragraf şeklindemi anlatarak devam edeyim yoksa artı-eksi şeklinde mi anlatayım bilemedim.Bu yüzden bu yazıyı madde madde hazırlayacağım.Eğer bana nasıl okumak istediğinizi söylerseniz,bende bundan sonra ona göre yazarım ki herkes mutlu olmuş olur (:
Söylemek istediğim birşey daha var.Bu pudrayı aslında elimdeki stokları erittikten sonra kullanacaktım ama pudra cilde uygulanan en önemli 2. unsur olduğu için,sizler için bir hafta kullandım ve görüşlerimi yazmaya karar verdim.Sonuçlara birlikte karar verelim.

ARTILAR (++)

 • The balm ürünleri paraben ve türevlerini içermiyor.Sırf bu yüzden bile diğer pudralardan 5-0 önde.
 • Paketlemeleri bence karton olmasına rağmen hem çok kaliteli hemde çok eğlenceli.
 • Küçük bir pakedi olmasına rağmen aynası -bize kolaylık açısından- unutulmamış.
 • 7.08gr bir pudra için gayet yeterli.
 • Renk seçeneği yok ama ürün kapatıcılık için değil sabitleme ve parlama önlemek amaçlı kullanılıyor.
 • Fiyatları sürekli indirimde olduğundan kesinlikle denenmesi gereken bir ürün.(14.75tl'ye almıştım)


Ben hiçbir eksisini bulamadım kullandığım süre boyunca yüzümde ağırlık yapmayan hafif bir pudraydı ben sevdim umarım denersiniz ve sizlerde seversiniz.Ürüne gratislerden ulaşabilirsiniz. 
Sevgiler hoşçakalın...
2 yorum:

 1. tatlım önceki pudra yorumunda da demiştim bekliyodum senden yorumları hatta ona göre yeni bir pudra alıcam ben de kendime:))) bunu denemeyi çok istiyodum çok mutlu oldum sen yazınca. Ama kapatıcılığı nasıl? yok gibi bişey demişti gratisteki kızlar ben de almamıştım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kusura bakma kuzucum geç bile kaldım anlatmakta biiyodum beklediğini. Bunda kapatıcılık yok canm zaten tek renk transparan.Sadece sabitlemek ve yağ kontrolü amaçlı.

   Sil