5.9.13

Ecotools Airbrush Concealer Fırçası

Herkese günaydın,bu aralar resmen dökülüyorum kızlar azıcık size dert yanayım bari (: Yirmilik diş gazabından çekmediğim kalmadı.Yüzümün sol kısmı komple şiş sanki bir yanağım daha çıktı Allah bağışlasın (: Günlerdir sabah akşam antibiyotik iğne yiyorum delik deşik durumdayım bari sizlere bir şeyler yazayım keyfim yerine gelsin dedim.
Ecotools fırçaları hem kolay ulaşılabildikleri hem de fonksiyonel oldukları için çok sevdiğimi biliyorsunuz,bir çekilişimde de sevdiğim bir seti hediye etmiştim hatırlarsınız.Son dönemde yeni bir seri çıkardılar ve ülkemize de birkaç farklı fırça geldi.Bende bunlardan kapatıcı fırçası adı altındaki,airbrush efekti verdiğini iddia eden fırçayı seçtim.
Her zamanki gibi geri dönüşümlü paketlerle geliyor fırçamız.Ama sevimliliğe bakın sanki bahar dalı.Dizayn olarak tek farkı fırçayı sap ve kıllarla bağlayan metal kısmın bronzluğu.Yine pek çok farklı alanda denedim fırçayı,göz altı kapatma,gölgeleme,far sürme ve bölgesel kapatma gibi işlemlerde kullandım.Hepsinden çok memnun kaldım,gerek dağıtımı gerek fazla ürün yutmayışı gerekse ele oturması açısından benden tam puan aldı.Hala makyaj aksesuarları konusunda gelişme yaşıyor ülkemiz açıklar kapatılmaya çalışılıyor ama hala geri kaldığımız çok konu var özellikle kozmetik alanında,o yüzden bence mutlaka denenmesi gereken fırçalar listenize hemen not alın.Fiyat olarak uygun ve artık kolayca bulunabildiği için hepinizin ulaşabileceğini düşünüyorum.
Üzeri oval gelen,sık ve kısa kıllı bir fırça,tabi buda küçük alanlarda uygulama rahatlığı sağlıyor.Bütün bloglar'da gerek yerli gerek yabancı pek çok farklı fırça tipi ve markası görüyorsunuz biliyorum.Herkes her şeye ulaşamıyor onuda biliyorum,bu yüzden yüzlerce fırça yerine başlangıçta bu tarz çok fonksiyonlu fırçalara yönelebilirsiniz.Mesela kapatıcınızı mı uyguladınız,fırçayı temizlemeden hemen şöyle bir kaş altınıza sürün aydınlatıcınızıda sürmüş olun,sonra batırın istediğiniz fara fırçayı tüm göz kapağınıza açık renk farınızı sürün,arkasından biraz daha koyu renk bir farla kırışık bölgenize derinlik katın.Ben bunların hiçbirini yapamam derseniz de siyah veya kahve yumuşak bir göz kalemini alın kirpik dibinizden,göz kapağınızın yarısına kadar gelişi güzel sürün sonra da bu fırçayla homojen olana kadar dağıtın.Yani burada maksat hem zaman tasarrufu hem de keseden tasarruf bakın yüzlercesine gerek yokmuş değil mi! Boyalarla yapılan sanatlarda alternatif çok inanın,yeter ki hayal gücünüzle elleriniz işlesin (: Bugünlük benden bu kadar,ben fırçamı gratis'ten almıştım 9 tl'ye sanırım watsons'larda da var.Hatta ecotools markasını küçük parfümerilerde de görüyorum ben,ulaşmak kolay denesek mi falan gibi sorular varsa aklınızda,ben tavsiye ediyorum içiniz rahat olsun.Hepinizi kocaman öpüyorumm hoşçakalın.

4 yorum:

 1. Geçmiş olsun tatlım umarım bir an önce geçer :/ Bu fırçaya ben de bayılıyorum mutlaka herkes edinmeli dediklerinin hepsine katılıyorum ben de. Güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı fikirde olmamıza çok sevindim canım ayrıca çok teşekkür ederim <3

   Sil
 2. Çok geçmiş olsun canım. İnşallah bir an önce geçer, diş ağrısı berbat bir şey..
  Bu fırçayı kipa da görüp almıştım geçen hafta, çok ayrıntılı inceleme fırsatım olmadı ama şuan aldığıma çok sevindim. Çok amaçlı bir fırçaymış :)
  Güle güle kullan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim canım geçicek inş. İnan aldığına pişman olmazsın bir kullanmaya başla sende çok seveceksin öpüyorum <3

   Sil