23.10.13

Avon Mega Effects Maskara

Günaydın!Bayram tatilini de atlattıktan sonra bir güzel grip oldum keşke annemin yanındayken olsaydım bari o bakardı,zamanlamam yine harika (: Geçenlerde Avon'dan aldığım paketten bahsedeceğim sizlere, içinde hayatımda kullandığım en ilginç maskara olan Avon Mega Effects Maskara vardı.Neden ilginç diyorum gelin birlikte bakalım!
Gördüğünüz gibi alıştığımız rimellere hiç benzemiyor.Belki tek normal karşılayabileceğiniz kısmı plastik kıllar olabilir.Rimelin en sevdiğim özelliği boyutu,küçücük bir avuç ve hem sapı sapı hem de fırça kısmı kapaklı.Sap kısmı yani yukarıda gördüğünüz kırmızı kısım,oynar başlıklı bu da farklı açılardan sürmenizi kolaylaştırıyor.
Fırça kısmı irili ufaklı plastiklerden oluşuyor.Bu da tüm kirpiklerinize ulaşmayı ve tek tek ayırmayı sağlıyor.Maskara,blackest black diye geçiyor ve gerçekten de öyle oldukça yoğun bir siyahlık veriyor tek katta bile.
Etkisi de gördüğünüz gibi ayırma ve uzatma konusunda gayet iyi,dolgunluk bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacaktır çünkü fırça yapısı dolgunluk veren kıllara sahip değil!Tabi bu kadar anlatıma e hayatının rimelini bulmuşsun sherfinka diyeceksiniz!Fakat ne yazık ki öyle değil.İşlevini beğensem de hiç pratik değil,acil durumlarda kullanıldığında gözünüzü çıkarmanız muhtemel lakin kılları oldukça sert plastikten.Ben sadece değdirerek, ''bir kat bile denmez hatta'' ,değdir çek yaparak kullandım ve sonuç harikaydı ama defalarca denesem de en doğru uygulama şeklini bir türlü bulamadım!Muhtemelen makyaja uzun vakit ayırabileceğim zamanlarda kullanacağım bir rimel olacak.Bana göre maybelline rimeller gibi sürekli alınıp günlük kullanılabilecek bir rimel değil!Ama denemek için harika bir tecrübe olacaktır çünkü alışılmışın dışında.Şuan var mı bilmiyorum fakat Avon Kataloğun'dan inceleyebilirsiniz.Bu deneyimi bana yaşatıp beni bu rimelle tanıştırdığı için AVON'a teşekkür ediyorum.
Mutlu Günler...

4 yorum:

 1. başarılı bir mascara bu seviyorum sende de çok güzel durmuş..

  YanıtlaSil
 2. gözler güzel kirpikler güzel e maskara nasıl güzel durmasın:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen konuşmaya başlayınca ben mest oluyorum zaten şımarmanın doruklarını yaşıyorum güzel kapli dünya güzeli bebişim <3

   Sil