1.11.13

Physicians Formula - Bronze Booster in Light to medium

Günaydın!Bronzer görünce akla hemen yaz gelir oysa ki kış ürünleridir.Ülkemizde pek yaygın değil fake tan yani yaz-kış bronz görünüm, solaryum vs. vücut pigmentleriyle oynamak değilde , daha çok yüzeysel bronzlaştırıcı ürünler krem,köpük,sprey tarzı ürünlerin sektörü yok.Yani kış geldiğinde de tüm vücudumuzu bronz tutmaya çalışmıyoruz tabi bunun birçok nedeni var ama uzatmak istemiyorum konuyu.
Her zamanki gibi yine şık ve göz doldurucu,adına yakışır bir pakedi var.Sanırım,P.Formula ürünlerini sevsem de beni almaya iten en büyük etken paketlenişleri.Fakat ürünü tanımama yetecek kadar, bir süredir de kullanmaya devam ediyorum.
Bendeki ''Light to medium'' rengi,koyu bir renk değil yazın bronzlaştığımda neredeyse pudra olarak kullandım diyebilirim.İşte oyüzden bronzerlar kış ürünleri diyorum.Yazın zaten doğal bronzluğa kavuşuyoruz fakat kışın rengimiz en 2 ton açılıyor,özellikle beyaz tenlilerin çiğ beyazlığı kırabilmesi için bu tarz pudra bronzerlar biçilmiş kaftan.Hatta küçük bir hileyle yaz-kış aynı fondöteni de kullanmanızı sağlayabilirler.Haliyle kışın kullandığınız fondöten,yazın yanma şiddetinize göre 1.5-2 ton açık gelecektir eğer başka bir fondötene de para vermek istemiyorsanız,aydınlatıcı kullanmak yerine,yüzünüze açık gelen fondöteni tüm cildinize uygulayın,aydınlık kalmasını istediğiniz bölgeler haricindeki tüm yerlere de pudra gibi açık bir bronzer'ı uygulayın.
Oldukça sıcak alt tonlu bir ürün o yüzden ben kontur amaçlı kullanmıyorum.Tüm yüzüme uyguluyorum.Pakedi ilk açtığınızda minik ışıltıları var gibi gözükse de simli değil %90 mat ve sağlıklı bir duruşu var.Gramaj olarakta oldukça büyük ki zaten bu tarz ürün biterebilmişliğim yok henüz.Ben pofidik pudra fırçalarıyla uyguluyorum ve homojen bir dağılımı var kirli bir görüntü yaratmıyor.Çok güzel preslenmiş pigment gibi aynı pudra tanecikleri tamamen cildinizle bütünleşiyor.
P.Formula her ürüne aynı fırçayı koysa da allıklar için başarısız fakat bronzer için bu sefer başarılı bulduğum bir fırça oldu.Bu ürünle değil ama kontur amaçlı kullandığım pudralarımda çok güzel bir hat sağlıyor uzun fırçası.
Hafifte sanki turunculuğa kaçan bir rengi var sıcak tonda olmasından kaynaklı fakat dediğim gibi ciltte olağan dışı durmuyor.Ben sevdim eğer bu tarz bir bronzer'a ihtiyacınız varsa P.Formula'ya öncelik verebilirsiniz.Bildiğiniz gibi yetkili eczane ve online eczane'ler de satılıyor.Çoğu zaman 3 al 2 öde gibi kampanyaları olduğundan bütçeyi sarsmadan güzel ürünler deneyebilirsiniz.Deneyenleriniz varsa düşüncelerinizi merak ediyorum? Sevgiler,öpücükler..

7 yorum:

 1. ay bayıldım bir sürü bronzerım olmasa direk alırdım.. bir de bir şey sormak istiyorum bu instagramda ben kısmını nasıl aktif yapıyorsun slayt gösterisi gibi olsun istiyorum ben de ama yapamadım bir türlü yardımcı olabilirmisin??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bitanem teşekkür ederim <3 ama anlayamadım neyi kastettiğini benim instagramımda var mı öyle birşey eğer yeni birşeyse benim haberim yok muhtemelen,instagram profilini mi yapıyomuşsun slayt (:

   Sil
 2. Bronzer güzelmiş gerçekten. Bende bloğumda P.S. 'nin happy booster glow mood bronzer ından bahsetmiştim. Ondan da memnunum ama bu da çok hoş görünüyor. P.S. 'nin ürünlerine hem ambalajlarından, hem içeriklerinden ve tabi en önemlisi hayvanlar üzerinde test yapmıyor oluşundan dolayı bayılıyorum.Güle güle kullan =)).

  Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım öpücükler <3

   Sil
  2. Bende öpüyorum. :*

   Sil
 3. yüzünde görmek isterdim parmağnda bişey anlamadım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız!Eğer paylaşımları takip ediyorsanız bir süredir ekipman sorunu yaşıyorum diye anlatıyorum hep bu fotoğrafıda aylar önce ürünü aldığım gün, bir arkadaşımın slr makinesiyle 5 dakika içinde çektim.Şuan tüm fotoğraflarımı telefonumla çekiyorum bu yüzden ten ürünlerimi tanıtamıyorumda.Cildimde göstermeyi çok isterdim fakat şuan o denli bir pro. imkana sahip değilim affınıza sığınarak belirtirim.

   Sil