15.12.13

Listerine-Zero Ağız Bakım Suyu

Günaydın!Ağız bakımıyla ilgili aldığım birkaç mailden sonra bu ürünü yazmaya karar verdim.Yani çok extra beyazlatıcı farklı ürünler falan kullanmıyorum fakat sevdiğim yan ürünlerden biri bu ağız bakım suyu.Uzuunn yıllardır en kötü alışkanlığım sigaradan vazgeçemediğim için ne yazık ki deforme olmaya çok uygun durumda dişlerim fakat etrafımdakilerin şaşırdığı noktada bu oldukça sağlıklı ve yeterince açık renkte dişlerim var.Herhangi bir ürünle falan da ilgisi yok çünkü çocukluğumdan beri aksatmadığım rutinimdir benim, diş fırçalama olayımı aksatmam kolay kolay yani çok extrem bir durum olmadıkça.O yüzden de dişim de öyle kalıcı hasarlar veya renk değişimi yok.
Son zamanlarda 2 güne bir kullandığım bir ürün oldu Listerine'in bu ağız bakım suyu.Daha önce bu markanınkini denememiştim esasen çünkü herkes çok fazla ağız yaktığından bahsediyordu bende alırım kullanmam muhtemelen dedim ve almamıştım.Fakat sırf bunda ''Daha hafif tat'' ibaresini görünce alıp denemek istedim.Hoşuma da gitti fena değil fakat tadından pek hoşlanmıyorum.Yakmasada kokusu bir garip naneli falan değil bir şeye benziyor ama çıkaramadım (: Fakat ona rağmen ferahlık hissi veriyor ağzınızı yakmadan.Nefesi daha ferah yaptığı kesinlikle doğru fakat dişler üzerinde bir gargara'nın mükemmel etki yaratacağına inanmıyorum.Hatta küçük boyunu alıp çantama atacağım acil durumlarda süper olabilir.
''İçindekiler'' konusunda hassas olanlar için buyurun!Kullanımı da oldukça kolay ben bir kapak alıp ağzımda 30sn. çalkalıyorum tükürüp suyla gargara yapıyorum o kadar!Eğer listerine'in diğer çeşitlerinin yakmasından siz de şikayetçiyseniz bundan memnun kalmanız muhtemel.Diş macunu ve bu tarz diş ürünlerine takıntım var diş bakımına önem verdiğimden tavsiyelerinizi bekliyorum.Sevgiler,öpücükler..

6 yorum:

 1. Merhabalar,
  Bloğunuzu çok beğendim ve izlemeye aldım. Bana da bekliyorum. Güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle. Sevgilerimi bıraktımmmm…..:))

  YanıtlaSil
 2. Diş etlerim aşırı hassastır benim o yüzden bu tarz ürünlere önem veririm. Birde çok yakın bir arkadaşım diş hekimliği okuduğu için çok yardımcı oluyor. Diş fırçası olarak curaprox markasını önerebilirim. Birde diş macunu olarak ipana clinic line serisinden size uygun olanı seçebilirsiniz listerine doğru seçim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süper oldu bu bilgiler için çok teşekkürler!

   Sil
 3. bu listerine bende resmen baş ağrısı yaptı ama :( 3 kez denedim üçünde de aynı durum .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bundan mıydı yoksa acı olanından mı (: Bende yakma problemi yapmadı

   Sil