28.1.14

Rosense - Soft Lips Lip Balm

Günaydın!Lip balm takıntı mı bildiğinizi artık öğrendiğinizi varsayarak,dudak bakımı ailemin en miniğiyle tanıştırayım sizi.Rosense, Isparta güllerinden üretilen ve her üründe doğal içeriği korumaya çalışan bir Gülbirlik Markası.En minik üyeleride ''Soft Lips'' lip balm.Neden mi minik?

Paket ve renk bakımından şirinlik abidesi olan bu dudak nemlendiricisi sadece 5 gr. hayatımda gördüğüm en küçük kutulardan birine sahip (: Fakat kutusunu görünce merak uyandırıyor ve kayıtsız kalamıyorsunuz.
Ellerimin minicik olduğunu düşünürsek boyutu anlamışsınızdır sanırım.Marka Rosense olduğu için gül kokulu ve gül aromalı olduğunu anlamışsınızdır.Anti-gül'cüler uzak dursun,zira gül aroması değil bildiğiniz gül suyu kokuyor.
Kapağı açtığınızda,koruyucu bir kapak karşılıyor sizi.Parmakla sürülen bir ürün olduğunu düşünürsek hijyen açısından pek bir etkisi olacağını düşünmesem de çantada taşıma konusunda daha dayanıklı diyebiliriz.Boyutundan dolayı makyaj çantanızda da hiç yer kaplamayacaktır.
Yukarıda gördüğünüz üzerede bu bir lip balm değil bildiğiniz güllü vazelin.Gül suyunu sevmeyenler uzak durmalı çünkü aşırı yoğun bir kokusu var.Fiyatı da 5gr.'lık bir vazelin için bence pahalı 6 tl'ydi en son.Ki kocaman vazelinlerin 3-5 lira olduğunu düşünürsek tek artısı minik ve sevimli pakedinden ötürü taşıma kolaylığı.Tekrar alır mıyım? Hayır,gereksiz olur çünkü vazelin ne kadar yumuşatırsa o kadar yumuşatıyor dudakları yani etkisi güzel fakat bir cazipliği yok denedim hevesimi aldım bana yetti (: Lip balm çılgınlığım için önereceğiniz ürünleri bekliyorum,bu soğuk kış günlerinde dudaklarınızı nemlendirmeyi asla ihmal etmeyin.

XOXO 


3 yorum:

  1. Avondan alip denedim,cok memnun kaldim tavsiye ederim.

    YanıtlaSil
  2. Ben bu ürünü sadece kutusu için almıştım, dediğin gibi vazelinden farkı yok :)

    YanıtlaSil
  3. Rosense mağazaları gratis ve watsonslar dışında nereden aşabilirim sen nereden aldın ??

    YanıtlaSil