20.3.14

Insta Çekiliş

Günaydın!Bu bir blog çekilişi değildir.Blog'da verdiğim hediyelerden sonra bizde isteriz,Instagram da neden yapmıyorsun? dediniz.Bende ufak bir çekiliş burada da yapmaya karar verdim.Hala Instagram'dan takip edememiş olanlar için güzel bir tanışma fırsatı olur (:
HEDİYELER;
**Osis+ saç şekillendirici
**Jane I. Fondöten
**Sephora Makyaj Paleti
**Sephora 4'lü Gloss Seti
**Oriflame Ruj
                                                                     Katılmak İçin;
**Beni Instagram hesabımdan takibe almalısınız.Instagram Kullanıcı Adım ''sherfinka'' buraya tıklayarak da bulabilirsiniz.
**Çekiliş Fotosunun resmini çekerek kendi profilinizde paylaşmak.Paylaştığınız fotonun altında #sherfinkacekilis tag'ini kullanıp beni mentionlamalısınız @sherfinka olarak ki paylaştığınızı görebileyim.
**Çekilişi paylaştığım fotonun altına gelip ''katıldım'' yazarsanız uygun bir sıraya koyabilirim isim listesini.
**Foto paylaşanların altına ''bol şanslar'' yazmadıysam lütfen bana ulaşın,bu fotonuzu görmediğim anlamına geliyordur.
NOT:Instagram Profili dışarı kapalı olan kişiler Çekilişe katılamayacaktır!Zira katılsa bile ne paylaşımlarını görebiliyorum ne de tag'lerini o yüzden geçersiz olacaktır.Fakat tüm bunları yaparken hesabınızı açıp çekiliş süresince kapalı tutarsanız katılmak için bir sorun kalmaz.Önemli olan paylaşımınızı görebilmem.
Çekiliş 20.03.2014 tarihinde başlayıp,27.03.2014 tarihinde saat 17.00'de sonlanacaktır.
ÖNEMLİ;8 Mart Dünya Kadınlar günü tarihinde, şu yazımda da söylediğim gibi ''Jane Iradale'' markasının ürünlerini ne kullanacağım ne de blog da tanıtacağım!Bu yüzdendir ki şuan elimde bulunan tek ürününü de kullanmak ve tanıtmak istemediğimden,çevremde de makyajla benim gibi ilgisi olan biri bulunmadığından sizlere hediye etmek istiyorum.Ürün bana firma tarafından ücretsiz hediye edilmiştir.Dolayısıyla kafama göre bir fiyat biçip kimseye satamam.Mutlaka laf atanlar,isim vermeden orada burada yazıp ima edenler olacaktır.Tüm bunlar tamamen benim görüşümdür.
Sevgiler herkese bol şanslar..
Kazanan
@Nazlidiyette

4 yorum:

 1. Zaten takipteydim, instagramdan da paylaştım :) Heyecanlandırıyor bunlar beni, devamlı da katılıyorum ama hadi hayırlısı bu sefer umutluyum :)
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. tamadır teşekkürler... :)

  YanıtlaSil
 3. inc_tanem adıyla katıldım.

  YanıtlaSil
 4. Katıldım çok heyecanlıyım umarım bana çıkar :) Başarılar ve sevgiler

  YanıtlaSil