17.4.14

Emotion - Love Parfüm

Günaydın!Hatırlarsınız Migros Sevgililer Günü zamanı epey bir patlama yapıp watsons,gratis,rosmann hepsini sollamıştı indirim konusunda.Ben neredeyse bir senedir hiçbir indirime gitmiyorum.Her seferinde dizginliyorum kendimi.İhtiyaçlarımı tek tek almaya ve ihtiyacım olmayan şeyleri almamaya çalışıyorum bu yöntem sayesinde.Krem,duş jeli vs. ihtiyaçları için indirimin son günü bir uğrayayım Migros'a dedim ve gerçekten de denildiği kadar indirimdeymiş inanamadım (:
Gratis'e uzun zamandır tepkiliyim indirim konusunda ve neredeyse 6 aydır hiç alışveriş yapmadım.20 tl.'lik ürüne 50tl yazıp %50 indirim yapıp 25'e indirmek hiç etik değil göz göre göre ve kusura bakmasınlar kimse salak değil.Artık daha bilinçli takip eden gören bir toplumuz herkesin etiket fiyatını biliyor zaten ürünlerin.Ama Migros gerçekten 20tl olan ürünü 10tl'ye indirip dürüst davranmıştı hatta indirimler bana %50'den fazla geldi açıkçası.Çünkü Gratis'e girip baktım özellikle bu setin fiyatına tek parfüm 29tl idi.Fakat ben sadece 12 liraya aldım şaka gibi (: Neyse yine çok fazla konuştum..
Gül kokusunu daha yoğun,ağır ve pudralı beklerken çok fresh ve çiçeksi ama hafif bir kokuyla karşılaştım.Bence bahar ve yaz aylarıyla harika bir uyum yakalayacaktır ki ben gül kokusuna aşığımdır fakat bazı kokular gül suyu gibi çok ağır kullanamıyorum.Bunu severek her gün sıkıyorum ve en azından çok ucuz olduğu içinde içim yanmıyor.Edt olmasına rağmen bence oldukça kalıcı bir koku hem tenimde hem de giysilerimde ertesi gün kendim bile hissediyorum kokuyu ki insan kendisi almaz üzerindeki kokuyu.Keza deodorant da aynı şekilde kokuyor birbirlerinin aynı oldukları için kalıcılık artmış oluyor.
Önümüzde anneler günü indirimi var.Sizlere bu yazıyı biraz da o yüzden uzatarak yazdım.Ben tüm parfüm ve krem ihtiyaçlarımı yine Migros'tan karşılayacağım indirimler bu şekilde olursa.Emotion'ın ya başka setlerinden alacağım ya da bu seriyi tekrar alacağım çünkü çok sevdim.Ki söylemeden geçmeyeyim beyaz üzerine bu şekilde gül desenli her şeye bayılıyorum.Sade ve şık görüntüsü de beni almaya teşvik eden sebeplerden.Herkese mutlaka en azından bir koklamasını tavsiye ediyorum bu seriyi.Kullananların ve önerisi olanların bu şekilde kofre veya marka önerilerini bekliyorum.
Sevgiler hoşçakalın...

2 yorum:

  1. Ah bir de ben kendimi dizginleyebilsem. Gul kokusu konusunda da fikirlerimiz ayniymism gul suyu kokusu cok agir gelse dd hafif gul kokuli parfumlere bayiliyorum. Bunu mutlaka gidip koklayacagim cok cok merak ettim:))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle denemelisin o zaman (: Çok fresh bir koku <3

      Sil