8.7.14

FLORMAR - Beauty Toys Koleksiyonu

Günaydın!Flormar'ın yepyeni koleksiyonu ile sizlerleyim.Oje swatclarına çok fazla yer veremiyorum blog'da ekipman eksikliğinden ötürü.Fakat bu koleksiyonun hem sunumunu hem renk skalasını çok sevdiğim için sizlerle paylaşmak istedim ki koleksiyon tükenmeden sizler de renkleri inceleyebilin.
Flormar bu koleksiyonda içimizdeki minik cimcimeyi çıkardı (: Hangi kız Barbie'yi sevmez ki!Sevindiğim ikinci bir durum ise Nail Art fırça ve ekipmanları.Ben bu tarz ürünleri hep yurt dışından getirtiyordum çünkü ülkemizde hiçbir yerde bulamıyordum.Fakat Flormar hem uygun fiyat hem de çeşit çokluğuyla bizlere sundu.Benim gibi Nail Art konusunda kendini geliştirmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.
Renkler tam benim tonlarım ''Golden Ball'' hariç hepsi simsiz ve ışıltısız ojeler.Golden Ball ise milimetrik ışıltılar içeriyor kesinlikle sim değil,yakından baktığınızda fark edebiliyorsunuz.En sevdiklerime gelirsek ; Mermaid,Troll,Princess Castle.Ülkemizde kozmetik markalarının gün geçtikçe yeni atılımlar yapmasıyla hem gurur duyuyorum hem de heyecanlanıyorum.Flormar da artık üretilen her ojesine yeni bir isim koyuyor.Ben çok beğendim çünkü isimler,ojelerle tam oturmuş bence.Princess Castle'ı ilk sürdüğümde direk aklıma Süper Mario da ki prensesin sarayı geldi (: Puff Cat'i gördüğümde de tombik sütlü kahve gibi bir kedi (: Swatchlar tek kat yapıldı,örtücülüklerini daha iyi anlayabilmeniz için.Açık renkler dahil tek katta başarılı bir uygulama sağlıyor.Kuruma hızı normalin üzerinde,bu konuda herhangi bir iddiası olmamasına rağmen 3-5dk. da hemen kuruyor.Bitişleri pürüzsüz ve canlı.Kısacası ben bu koleksiyondaki renkleri ve oje kalitelerini çok beğendim.
İşte beni asıl mest eden ayrıntı.Ojenin üzerindeki ''sherfinka'' detayı beni o kadar mutlu etti ki anlatamam.Aldığım en anlamlı en ince düşünülmüş hediyelerdendi.Hem renkler hem sunum bana özel hazırlandığı için bir kez daha FLORMAR TR'ye çok teşekkür ediyorum.Beni hayaller alemine sürükledi belki bir gün bende adımı taşıyan bir koleksiyonu görebilirim ne dersiniz (: 
Fırçaları çok beğendim parlak turuncu kıllar zaten ilk beğenme sebebimdi (: Fakat birkaç kez kullandım kalitelerinde de bir problem yaşamadım sadece kıllar sentetik olduğu için ojeyi temizlemekte biraz zorlandım.Onun haricinde saplarda ve kıllarda bir değişim gözlemlemedim.Eğer siz de neşeli tırnaklara sahip olmak istiyorsanız tık tık.
Benim denediğim ve beni en mutlu koleksiyon ilan ediyorum Beauty Toys koleksiyonunu,siz de incelemek isterseniz en yakın Flormar'a koşmayı imal etmeyin! 
Sevgiler hoşçakalın.

2 yorum:

  1. Ojelerin renklerinin güzelliğini bi yana koyarsak o detay mükemmel düşünülmüş, ömür boyu hatıra insan atmaya kıyamaz ki ^_^

    YanıtlaSil
  2. harika ama bunlar (: bayıldımmmmm (:

    http://misschocott.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil