21.8.14

HC Hair Care - OVEX Saç Maskesi

Günaydın!Denemeyi ve kullanmayı en sevdiğim ürünler genelde saç bakımıyla ilgili oluyor.Bugün de en favorilerimden biriyle karşınızdayım.HC Hair Care markasının diğer saç ürünlerini şurada ve şurada anlatmıştım.Elimdeki son ve en sevdiğim ürünü de sona sakladım tabiki (:
Adından da anlaşılacağı gibi yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için
Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi görevini süper şekilde yerine getiren bir maske OVEX.Yapısı koyu kıvamlı ve beyaz.Kavanozdaki maskeleri kullanış açısından pek sevmesem,bereketsiz bulsam da yoğun yapısı ve hızlı onarıcı etkisi sayesinde oldukça bereketli bir ürün.Kullanımı çoğu maske gibi basit,duştayken nemli saç boylarına sür, bir süre bekle ve durula şeklinde.Peki ben kullandığım süre boyunca neler mi gözlemledim?
*Uzun zamandır kestirmediğim ve artık çatallaşmış saç uçlarımı resmen görünmez yaptı.Onardı mı bilemem ama kırıklarım resmen yok oldu,bu demektir ki dediği gibi onarıyor (:
*Birbirine giren,taramaktan bile nefret ettiğim,dolaşık, kıvırcık saçlarım yumuşacık oldu.
*Saç kremsiz düşünemediğim banyo rutinimden, kullandığım süre boyunca, saç kremini çıkarmayı başardı.
*Tüm seriyi bir arada kullandığımdan saç uzama hızım iki katına çıktı.
*O aralar sürekli ısıya maruz kalan saçlarım (düzleştirici) da extra kırıklar vs. olmadı.
*Saç diplerim normal olsa da yıllar boyalı olduğu için kuru ve çok sert olan saçlarımı nemlendirdiğini ilk kullanımdan itibaren hissettim ki HIZLI kurtarma dediği bu bence!

Kısacası iyiki Ovex'le tanışmışım çünkü bazen mevsimsel değişikliklerinden veya şehir değiştirdiğimde su değişimlerinden saçım çok etkileniyor ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor.Fakat ilk kullanımda bile bu kadar etkili,hızlı kurtarıcı ürünler bazen saçımı kestirmek istemediğim zamanlar oldukça kurtarıcı oluyor.Kısacası ben çok sevdim aranızda kullananlar veya benim atladığım kısım varsa sormak isteyenler varsa,soru ve görüşlerinizi bekliyorum.HC Hair Care ürünlerini incelemek için tık tık.

Ovex İçerik
200ml. boyutuyla oldukça bereketli olsa da fiyatını (55tl) denemek için biraz fazla buluyordum fakat 50ml.'lik, deneyip test etmeye çok daha uygun bir boyutu çıkmış.Hem fiyatı uygun hem de tüpte olduğu için taşıma kolaylığı sağlayacağını düşünüyorum ki bütün yaz deniz-güneş-kum üçlüsünden mahvolmuş saçlarımı en kolay toparlayacak ürün budur!İncelemek için tık tık.
Sevgiler hoşçakalın..

3 yorum:

 1. Ben de cok yakın tarihte bu üründen kullanmaya başladım. Tek kelimeyle muhteşem ve tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Ayrıca seni çok özlemişim Sherfinka'm uzak kaldık :(

  Operim, sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Bende kullanıyorum,cok yıpranmış saçlarım yok ona rağmen saçlarıma cok ıyi geldi.üzerinde 5 dk beklememiz gerektiği yazıyor fakat bana yeterli gelmedi. 15 dk beklettigimde sacim daha da yumuşak oldu.Cok bereketli bir ürün,tek başıma 3 ay rahat kullandım.herkese tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil
 3. Benim karisan ve dolasan saclarima coki iyi gelmisti . :)

  YanıtlaSil