11.9.14

I Love Raspberry & Blackberry Duş Jeli

Günaydın!Hatırlarsınız I Love serisi Watsons'lara ilk geldiğinde çok ses getirmişti,Şirin ambalajları,miss kokulu ürün çeşitleriyle oldukça eğlenceli bir marka.Fakat gelin görün ki benim yıldızım bir türlü barışamadı.
Bir duş jelinde aradığım özellikler; Güzel kokması,temizlik hissi vermesi ve gerçekten temizlemesi,vücutta kalıntı bırakmaması,fiyat-performans açısından orantılı olması vs. vs.
Fakat bu seriden daha önce ne kullandıysam nefret etmiştim.Bu orman meyveli olanıyla sanki daha bir iyi anlaştım ama yine de çok içime sinmedi.Neden mi? I love serisinin genel olarak en büyük eksisi,kullanırken ürünün kokusunun değişmesi.Mesela yukarıda gördüğünüz dünya tatlısı duş jelini aynı göründüğü gibi harika kokuyor.Fakat life döküp vücudunuza sürttüğünüzde,Aman Allahım! yok böyle bir koku.Direk plastik kokusuna dönüşüyor.Hatta ben yanık lastik kokusuna benzetiyorum fena halde ve bunu ilk söyleyen kişi ben değilim,çoğunluğun yaşadığı bir problem.Diğer bir sıkıntıysa köpürmesi fena değil ama bu duş jelini kullandığımda asla temiz hissetmiyorum kendimi,oldukça yüzeysel,öylesine bir temizlik sağlıyor.Yani o kimyasallık hissini birebir yaşıyorsunuz kullanırken yani en azından bana öyle oluyor.Sevdiğim özelliklerine gelecek olursak;şişe tasarımı duş için çok uygun.Hafif,plastik bir şişe.Gramajı kocaman ve buna rağmen fiyatı oldukça uygun,7-8 tl gibi bir şeydi sanırım.Hatta indirimlere denk getirmeye çalışın çok daha uyguna yakalayabilirsiniz.Bu ürün denemem için bana Watsons Türkiye tarafından gönderilmişti.Kendilerine nazik davranışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Sizde test etmek,denemek istiyorsanız I LOVE serisi ürünlerini tüm Watsons şubelerinde bulabilirsiniz.Benim bu markayla son yakın temasımdı bu,elimdeki diğer ürünlerinin de yazılarını hazırlayıp GoodBye diyeceğim ne yazık ki.Sizler neler düşünüyorsunuz merak ediyorum? I LOVE Mango&Papaya duş Jeli yazım için tık tık.
Sevgiler hoşçakalın,,

1 yorum:

  1. Ya ben çilekli milkshakeli olanı kullanıyorum yarısını bitirdim ama benim ürünüm misler gibi kokuyor hala. Sonra biraz araştırınca o kötü kokuya dönüşenin raspberryli olanın olduğunu anladım. El kremi için de aynı yorumu yapıyorlar bloglarda falan. İyi ki milkshakeli olanı almışım :/ Bence içeriğini değiştirmeliler bu kokunun

    YanıtlaSil