21.10.14

Watsons - Chilli Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu

Günaydın!Günün konusu Watsons Chilli Firming Body Lotion Genelde bu tarz sıkılaştırıcı,toparlayıcı ürünleri yaza girerken kullanmaya alışkınız hepimiz (: Fakat ben yavaş yavaş alıştırıyorum kendimi hem spora hem de bu tarz yardımcı bakım ürünlerine.Peki siz hangi gruptasınız? Bu kremleri faydalı buluyorum, kullanılmalı diyenlerden mi? Yoksa hangisini kullandıysam da bir sonuç alamadım diyenlerden mi? Yazının devamı merak edenler tık tık...
Önce foto hakkında şunu söyleyeyim ; Annem saksılarda acı biber yetiştiriyor,bir sürü var ve krem acı biber içerikli olduğundan güzel bir konsept düşünmüştüm.Amma velakin evde hesap çarşıya uymuyor ((: Annem biberlerimi koparamazsın kurutacağım ben onları daha kızaracaklar deyince saksıda çekmek zorunda kaldım ((: Koyup koymama aşamasında biraz düşünsem de biz epey güldük bu konsepte , sizinde hoşunuza gider diye düşündüm (:
Önce genel konulara değinecek olursak;ambalajının tüp olması ,kolay bulunur olması,uygun fiyatlı bir market ürünü olması,ürünü denenebilir kılıyor.Etkilerine gelirsek;
Kremi hem sporsuz bir dönemde hem de düzenli ve yoğun spor yaptığım bir dönemde denedim.Bu açıdan rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki evet bu kremin sıkılaştırıcı özelliği var.Fakat kısmına gelirsek tek başına koca bir HİÇ olduğunu düşünüyorum.Sporsuz kullandığım dönemde, ''woow, oturduğum yerden sıkılaşıyorum yahu!'' gibi bir cümle kurduramadığına göre demek ki bu krem yardımcı bir ürün.Yani siz günlük rutininize sporu,bol su içmeyi,düzenli yürüyüşleri,bol bol hareket etmeyi eklerseniz, misal atıyorum  10dk da sıkılaşacağınıza 8dk da sıkılaşıyorsunuz.Ama tek başına kremi uyguladığınızda,''Ben yiyip yiyip oturayım nasılsa krem sürdüm,bütün yağlarım erir.'' derseniz, sıkılaştırıcı krem reklamlarındaki 90-60-90 manken ablalar gibi olma hayaliyle yaşarsanız, aldanırsınız.Asla böyle bir etkisi yok.Yaptığı şey hafif bir yardım o kadar.Neden kullandın derseniz? Verdiği sonuç ne olursa olsun, bu tarz basit market sıkılaştırıcılarını seviyorum.Normal nemlendirici süreceğime bacaklarıma bunlardan sürüyorum,etki ederse yanıma kar kalıyor (: Acı Biber ismi sizi korkutmasın şurada yazdığım selülit kremimin binde biri kadar yakmıyor,onu da pek anlayamadım gerçi.Kısacası benim için sıradan bir üründü ama dediğim gibi elimin altında bu tarz krem bulunduruyorum sürekli.Bunu da alabilirim veya gözüme çarpan denemek istediğim bir krem olursa ona da şans verebilirim.Benim düşüncelerim böyle, siz neler düşünüyorsunuz bu krem veya türevleri hakkında?
Sevgiler,hoşça kalın...

3 yorum:

  1. Bacaklarım için deneyebilirim bende, şu aralar sporla pek aram yok ama bundan sonra neden olmasın? 2014 yaz'da patladım, 2015 yaza bomba gibi hazırlanmak lazım.:)

    YanıtlaSil
  2. Daha once hic skilastirici krem kullanmadim ama nemlendirici niyetine kullanma fikri cok hosuma gitti:)

    YanıtlaSil
  3. oriflamekılerıde dene tatlım geçen gün gene aldım çok memnun kalırsın :*

    YanıtlaSil